Klimatorium Nederland houdt Watercafé op 2 maart
Op welke manier heeft klimaatverandering invloed op het water in en om ons huis? Wat merken we daarvan in ons dagelijks leven? En wat kunnen we eraan doen? Daarover gaat het eerste Watercafé van het Klimatorium Nederland, op maandag 2 maart in Vries.
Informatie en tips
Verschillende sprekers delen hun kennis en ervaringen. Zo vertelt Allard Roest, docent-onderzoeker bij de Hanzehogeschool, over de gevolgen van klimaatverandering voor de kwaliteit en beschikbaarheid van ons water. Ook legt hij uit wat inwoners zelf kunnen doen om zich aan te passen aan klimaatveranderingen. Daarna vertelt Jan Postma uit Vries hoe het hem is gelukt zijn waterverbruik te verminderen. Verder kunnen de bezoekers hun eigen ervaringen delen en ideeën uitwisselen. Ook krijgen zij informatie over onder meer de beschikbare klimaatsubsidies in onze gemeente.
Meer informatie en aanmelden
Inwoners van de gemeente zijn van harte welkom op 2 maart in Café Onder de Linden in Vries, van 19.30 tot 21.30 uur (inloop vanaf 19.00 uur). De toegang is gratis, wel graag vooraf aanmelden. Dat kan via de website klimatoriumnederland.nl.